fbpx
32lokale mieszkalne
3piętra
4lokale usługowe
12boksów
25miejsce garażowych
22miejsca parkingowe

Inwestycja
Klasyków 14

Inwestycja Klasyków 14 to nowoczesna a jednocześnie prosta i ponadczasowa architektura z płaskim dachem, dużą ilością przeszkleń, balkonów i tarasów co odpowiada dzisiejszym standardom i zapotrzebowaniom rynku.

Osiedle składa się z jednego budynku wielorodzinnego wolnostojącego, w którego skład będą wchodzić 32 lokale mieszkalne o łącznej pow. użytkowej 1612,72 m2 oraz 4 lokale użytkowe o łącznej pow. użytkowej 213,57m2 o zróżnicowanych metrażach i układach, z ogródkiem, balkonem lub tarasem. Lokale mieszkalne o powierzchni od 35 m2 do 66 m2 będą posiadały od 1 do 3 pokoi, z czego ich całościowa struktura będzie następująca:

  • 4 mieszkania jednopokojowe,
  • 20 mieszkań dwupokojowych,
  • 8 mieszkań trzypokojowych

Ponadto na parterze znajdą się 4 lokale usługowe do dowolnej aranżacji z wejściem każdy bezpośrednio z chodnika w przedziale od 42 m2 do 62 m2, które w razie potrzeby można połączyć w dowolnym układzie. W kondygnacji podziemnej znajdzie się parking, który pomieści 25 samochodów i 12 boksów rowerowych. Dodatkowo na zewnątrz usytuowanych zostanie 22 dodatkowe miejsca parkingowe oraz miejsca dla niepełnosprawnych. Teren wewnątrz osiedla zostanie zagospodarowany zielenią. Przemieszczanie wewnątrz budynku ułatwi nowoczesna winda dostosowana do wielkości budynku i ilości mieszkańców.

Projekt będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych .

Zobacz plan zagospodarowania terenu

 

Umów rozmowę
Wyślij wiadomość

Witaj. Chciałbyś się z nami skontaktować?